whatsapp aero apk indir son sürüm indir whatsapp aero 2022

whatsapp aero "whatsapp aero indir" ve aero whatsapp'ta WhatsApp Plus 2022'den profesyonel bir uygulamadır Birçok özellik Android için aero whatsapp indirme bağlantısını sayfanın alt kısmından kullanabilirsiniz, bu da bu uygulamanın deneyimini artırabilirsiniz. sosyal ağ uygulamalarının seviyesi

aero whatsapp dünyanın en popüler habercisi Bu hafif ve verimli uygulama resmi olarak 2009'da piyasaya sürüldü ve kısa sürede çok popüler olacak

Anlık mesaj gönderme, internet üzerinden her türlü dosya ve medyayı gönderme gibi yeni özelliklerle whatsapp aero indir eski, köklü ve popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır, özellikleri güvenli WhatsApp Messenger'ın temel çerçevesine dayanmaktadır ve hiçbir zaman olmamıştır. bu çerçevenin dışına çıktı.

Ancak yeni mesajlaşma uygulamaları genellikle bunun ötesine geçer ve hedef kitlelerine çok daha geniş olanaklar sunar, örneğin filtrelemesine rağmen Araplar arasında hala çok popüler olan WhatsApp Gold  ve Telegram, bir sosyal ağa benzer olanaklar ve yetenekler sunar ve olamaz. sadece bir mesajlaşma uygulaması olarak kabul edilir.


whatsapp aero indir
whatsapp aero apk indir


yasaklara karşı whatsapp aero indir son sürüm 2022

whatsapp aero apk yeni yeteneklerin ve özelliklerin eklenmesiyle birlikte WhatsApp'ın biraz geride kaldığı ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayamadığı görülüyor.

Elbette yeni WhatsApp güncellemeleri ile bu programdaki birçok boşluk doldurulacak ancak WhatsApp Messenger'daki bazı özellikler hala boş.

Bu nedenle, bir dizi bağımsız geliştirici, WhatsApp Messenger için, bu programların temel çerçevesini korurken kullanıcılara başka yetenekler sağlayan daha kapsamlı uygulamalar tasarladı.

whatsapp aero apk , Rus geliştirme grubu alexmods tarafından geliştirilen, Mısır'daki kullanıcılar arasında whatsapp aero indir veya aero whatsapp olarak bilinen WhatsApp için en iyi eklentilerden biridir.

 

Whatsapp Aero nedir?

Download Whatsapp Aero, orijinal uygulamayı temel alır ve telefonunuzdaki WhatsApp'ın orijinal sürümüne de bağlıdır; bu, iki uygulamayı aynı anda tek bir telefon numarasıyla kullanamayacağınız anlamına gelir.

Örneğin, WhatsApp'ınıza bir numara ile giriş yaparsanız ve ardından aynı numara ile whatsapp aero indir 'ya giriş yaparsanız, orijinal sürümden yükseltilmiş sürüme çıkış yapmış olursunuz.

whatsapp aero apk , WhatsApp'ın orijinal versiyonunda olmayan birçok özelliği sunuyor.

Aero whatsapp indirme hızının yüksek olmasının nedeni de budur.Elbette sağlanan özellikler herkes tarafından kullanılamıyor ve bir gün bu uygulamanın WhatsApp'ın orijinal sürümünün yerini almasını bekleyemezsiniz.

Ayrıca, WhatsApp Plus'ın bazı gizlilik özellikleri ihlal edilmiştir, bu da uygulamanın görünümünü değiştirmek, vakaların görünümünü gizlemek, aero whatsapp durumlarını indirme yeteneği ve mesajların alınmasını gizlemek mümkün olduğundan herkes için tatmin edici değildir.

Aero whatsapp, ücretsiz yazılım olarak akıllı telefon sitelerinden indirilebilir ve whatsapp aero indir bağlantısını bu makaleye ekledik, ancak bazı sorunlar nedeniyle büyük uygulama mağazaları, yazılım indirme bağlantısını sitelerinden kaldırdı.

Bu nedenle Google Play veya App Store gibi marketlerden indiremezsiniz , sadece bizim sitemizden edinebilirsiniz.

 

whatsapp hava
whatsapp aero apk . uygulama formatıWhatsapp Aero'nun özellikleri nelerdir?

Ancak bu uygulamayı indirmeye başlamadan önce Aero WhatsApp 'ın bazı temel özelliklerine ve yeteneklerine hızlıca göz atmamız gerekiyor.

İşte Whatsapp Aero'yu indirerek erişebileceğiniz bazı temel özellikler.

Aynı anda birden fazla telefon numarası kullanın:  Whatsapp Aero'da  üç adet birden fazla telefon numarası kullanabilir, her numara için bir hesap oluşturabilir ve hesaplarınız arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz; Bu uygulamanın üç sürümünün birlikte çalıştığı durumlarda.

Otomatik Yanıt Gönder:  whatsapp aero apk belirli bir mesaj alırsanız  , seçilen yanıtın otomatik olarak gönderileceğini belirtebilirsiniz.Bu özellik, işe alım ofislerinde veya müşteri hizmetlerinde çalışan kişiler için çok kullanışlıdır, örneğin çok sayıda benzer mesaj alırlar. .

Diğerlerini çevrimiçi görün: Bu uygulama ile diğerlerini çevrimiçi veya çevrimdışı olarak görebilirsiniz.

Uygulama Kilidi:  whatsapp aero indir herkesin erişemeyeceği şekilde kilitleyebilirsiniz. Bu özellik uygulamanın kendisinde sağlanır ve uygulamaları kilitlemek için ayrı bir uygulama yüklemeye gerek yoktur.

Uygulama temasını özelleştirin:  Whatsapp Aero'da uygulamanın farklı bölümleri için sayfaların rengini, yazı tipini, temayı ve hatta uygulama simgesini değiştirebilirsiniz.

Daha büyük boyutta video ve ses gönderebilme:  Aero whatsapp'ta yalnızca 16  MB'a kadar ses ve video gönderebilirsiniz ve Whatsapp Aero'da bu sınır ses için 30 MB ve video için 100 MB'a ulaştı.


WhatsApp Messenger ve Whatsapp Aero arasındaki en önemli farklar

resmi whatsapp     havadan whatsapp   En önemli farklılıklar
139 karakter255 karakterMaksimum durum karakteri sayısı
30100Bir seferde sunulması gereken maksimum belge sayısı
15 MB50 mega Maksimum medya yükleme kapasitesi
×Son görülmeyi gizle
×Durumun kopyalanması ve indirilmesi
×Belgeleri PDF ve TXT formatında paylaşın
×boş mesaj gönder
×Görünümleri ve temaları değiştirin

Whatsapp Aero indirme linki 

Aero whatsapp'ı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.Elbette Apple iPhone'lar whatsapp aero indir ve güzel özelliklerini kabul etmemektedir ancak Android için uygulamayı apk formatında indirebilirsiniz.

 

Whatsapp Aero  paketi com.wa'nın ilk sürümünü indirin 

Bu sürümü yüklemek veya ikinci sürümü kullanmak için orijinal WhatsApp Messenger uygulamasını silmeniz gerekir.

Paket adları arasında belirgin bir fark yoktur Bu en kararlı paket adıdır

whatsapp aero'yu indir

 

Whatsapp Aero paketinin ikinci sürümünü indirin   com.aero

Doğrudan bir bağlantıdan resmi WhatsApp İndirme ile birlikte kurulabilir

whatsapp aero'yu indir

 

Whatsapp Aero  paketi com.aerolla'nın üçüncü sürümünü indirin 

Mediafire'dan WhatsApp'ta üçüncü bir hesap çalıştırmak için

 

 

Watt Aero'nun Bileşenleri


 

whatsapp aero apk Bileşenleri

Whatsapp Aero, WhatsApp Çağı
Records gibi diğer farklı WhatsApp Plus uygulamalarından ayıran bir dizi bileşene sahiptir : kimin çevrimiçi ve kimin çevrimdışı olduğunu ve profil resmini veya durumunu kimin değiştirdiğini görme seçeneği.

Temalar : 3000'den fazla temaya ev sahipliği yapan Aero whatsapp, istediğinizi anında yükleyebilir veya profesyonelce kendi temanızı oluşturabilirsiniz.

Güç : Bu yazılımda mesajların silinmesini önleyebilir, mesajlar tekrar alınsa bile telefonunuzdan silinmez.

Gizlilik : Mesaj alma mavi işaretini, mesaj okuma işaretini de gizleyebilirsiniz, ifade artık çevrim içi, durumları gizle, alınan ses dosyalarını karşı tarafın bilgisi olmadan dinle, "kayıt" kelimesini gizleyebilirsiniz.. ", "yazmak ...".

Destek : Kullanım talimatlarını veya sorularınızı alın veya Telegram grubu veya Whatsapp Aero destek numarası aracılığıyla bize bir öneri gönderin.Gerekli  ayrıntılar WP Aero > Destek bölümünde bulunabilir.

Uygulama Kilidi : whatsapp aero apk , konuşmalarınızı güvende tutmak için üstün güvenlik seçeneklerinden yararlanmanıza ve aero whatsapp'ı bir şifre ile kilitlemenize olanak tanır .

Gelişmiş Medya : whatsapp aero indir ,  700MB'a kadar video ve 50MB'ye kadar fotoğraf paylaşmanıza olanak tanır .

Aero widget'ı : Bu WP Aero yardımcı aracı sayesinde WP girmeden Aero Mod sayfasına ve profiline erişebilir, kendinizi çevrimiçi ve çevrimdışı yapabilir, durumunuzu ve adınızı görebilirsiniz.

Emoji : Stok Whatsapp Aero WP Emojileri, Facebook Emojileri, Emoji One V3 Emojileri, Android Nougat Emojileri ve Android Oreo Emojileri arasında seçim yapabilirsiniz.

Dil desteği : Whatsapp Aero Arapça, Azerice, Türkçe, Almanca, İngilizce, Portekizce (Brezilya), İspanyolca, Marathi, İtalyanca, Endonezyaca ve Bahasa Malezya'yı destekler.

Medyayı Gizle : whatsapp aero indir downloader ile gelen ve giden tüm WhatsApp videolarını ve fotoğraflarını galerinizden gizleyebilir ve sadece whatsapp aero apk görüntüleyebilirsiniz  .

Post a Comment

Post a Comment (0)

Previous Post Next Post